Wiadomości


Więcej informacji o najważniejszych wydarzeniach i naszych ostatnich aktywnościach

Odznaka Honorowa dla Navo Orbico – Medale dla Romana Gajczewskiego i Marka Sobieskiego


Tegoroczna Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości, która odbyła się w piątek 23 czerwca 2017 w Zameczku Myśliwskim w Promnicach, była dla nas niezwykle miłą uroczystością. To coroczne wydarzenie organizowane przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową i Prezydenta Miasta Tychy  stanowi miejsce wręczania szeregu wyróżnień dla zasłużonych osób i przedsiębiorców z województwa Śląskiego.

W trakcie uroczystości Navo Orbico zostało wyróżnione Odznaką Honorową Za Zasługi Dla Województwa Śląskiego....

Grupa Orbico jedynym akcjonariuszem Navo Orbico


Wszystkich naszych Partnerów i Klientów pragniemy poinformować, że w dniu 3 lipca 2017 Grupa Orbico dokonała zakupu pozostałych 30% udziałów w Navo Orbico i stała się jedynym akcjonariuszem Spółki.

Jako Grupa pozostajemy w pełni wdzięczności i uznania dla poprzednich właścicieli Navo, którzy byli dla nas rzeczywistym partnerem biznesowym, mocno wspierającym transformację jaką przeszła Spółka w przeciągu ostatnich trzech lat.

Navo Orbico kontynuuje swoją działalność bez żadnych zakłóceń i...

OBSC – siła synergii w praktycznym wydaniu


Pod koniec roku 2016 w ramach struktur Navo Orbico powołaliśmy Orbico Business Support Center (OBSC), które ma pełnić funkcję centrum wsparcia biznesu dla spółek Orbico Group w Polsce. OBSC świadczy usługi z zakresu serwisu Personalnego (kadry, płace, rekrutacja), Finansowego (księgowość, windykacja, credit risk & treasury), IT oraz Floty. Na chwilę obecną OBSC jest odpowiedzialne za realizację wyżej wspomnianych procesów dla Distribev Orbico i Navo Orbico.

Koncepcja połączenia w jednym...

Czy wiesz z iloma różnymi markami współpracujemy?


Dowiedz się więcej o globalnie znanych markach które dystrybuujemy za pośrednictwem naszej sieci.

Więcej informacji

Grupa Orbico


NAVO Orbico jest częscią międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 20 krajach Europy.

Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach.