Wiadomości


Więcej informacji o najważniejszych wydarzeniach i naszych ostatnich aktywnościach

Navo Orbico zwycięzcą nagrody „2015 Newcomer of the Year” naszego strategicznego partnera – firmy Bissell!


Budowanie i rozwijanie dystrybucji nowych produktów na rynku, jest strategicznym celem Grupy Orbico. To bardzo miłe móc podzielić się wymiernym sukcesem, jaki osiągnęliśmy w zakresie rozwoju marki Bissell na rynku polskim. 

Praca całego Teamu zaangażowanego w budowanie tego biznesu oraz osiągnięte w obecnym roku wyniki, zaowocowały uzyskaniem nominacji, a następnie zdobyciem nagrody „Newcomer of the Year 2015” w ramach Bissell Awards 2015!

Kryteria jakimi się kierowano podczas wyboru najlepszego ze wszystkich nominowanych krajów były bardzo wymierne i obejmowały przede wszystkim:

- uzyskaną dystrybucję
- prowadzone działania marketingowe
- innowacyjne podejście do promowania marki (w naszym przypadku kampania w mediach społecznościowych  - w tym na Facebooku).

Prezentacje wszystkich nominowanych krajów odbyły się podczas oficjalnej konferencji Bissell w Berlinie w dniu 08.09.2015. 

Nagrodę dla Navo Orbico wręczył Adam Madigan - General Manager & Sr. Global Business Director w Bissell, a odebrał w naszym imieniu Łukasz Pikor – Bissell Category Manager.

Nasz wspólny sukces jest kolejnym potwierdzeniem powodów, dla których Grupa Orbico jest partnerem pierwszego wyboru dla producentów chcących skutecznie budować i rozwijać dystrybucję w Polsce. 

Grupa oraz Zarząd Navo Orbico kierują podziękowania i słowa uznania do wszystkich pracowników, a szczególnie do tych, którzy są bezpośrednio zaangażowani w rozwój marki Bissell. 

Czy wiesz z iloma różnymi markami współpracujemy?


Dowiedz się więcej o globalnie znanych markach które dystrybuujemy za pośrednictwem naszej sieci.

Więcej informacji

Grupa Orbico


NAVO Orbico jest częscią międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 19 krajach Europy.

Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach.